Czekamy na Twój kontakt
22 412 17 14
kom: 508 135 165, 508 135 175

Doświadczenie

   Nasze renomowane biuro nieruchomości funkcjonuje od 2007 roku, a jego siedziba zlokalizowana jest na warszawskim Ursynowie. Obsługujemy nie tylko stołeczny rynek nieruchomości.  Nasi pośrednicy w obrocie nieruchomościami posiadają wybitne kompetencje do wykonywania zawodu, ich doświadczeniu i wiedzy zaufało już setki klientów. Działalność biura opieramy o zdobyte licencje państwowe, władamy biegle językami angielski i niemieckim.  


       Podstawą funkcjonowania naszego biura jest profesjonalne pośrednictwo w transakcjach kupna, sprzedaży, wynajmu czy zamiany nieruchomości. Pomagamy naszym klientom sprawnie i bezpiecznie przejść przez wszystkie fazy związane z obrotem nieruchomościami. Dzięki długiej obecności w branży znamy skuteczne techniki reklamowe i marketingowe, które umożliwiają szybkie dotarcie do potencjalnych klientów. Zdajemy sobie sprawę, że przy zakupie bądź sprzedaży nieruchomości najbardziej zależy Państwu, by cała transakcja odbyła się zgodnie z prawem. Kompleksowa obsługa prawna przy zakupie lub sprzedaży nieruchomości to nasz znak rozpoznawczy. Służymy również usługami doradczymi, jeżeli wahają się Państwo, co do wyboru konkretnej nieruchomości, prosimy o kontakt, postaramy się pomóc w podjęciu właściwej, przemyślanej decyzji. 

   

          Współpracujemy z firma, która zajmuje się zarządzaniem najmem. Proponujemy wynajęcie mieszkania za naszym pośrednictwem, a potem całą obsługę związaną z najmem, rachunkami, rozliczaniem mediów można zlecić www.gestorhome.pl