Czekamy na Twój kontakt
22 412 17 14
kom: 508 135 165, 508 135 175

Doświadczenie

   Nasze renomowane biuro nieruchomości funkcjonuje od 2007 roku, a jego siedziba zlokalizowana jest na warszawskim Ursynowie. Obsługujemy nie tylko stołeczny rynek nieruchomości.  Nasi pośrednicy w obrocie nieruchomościami posiadają wybitne kompetencje do wykonywania zawodu, ich doświadczeniu i wiedzy zaufało już setki klientów. Działalność biura opieramy o zdobyte licencje państwowe, władamy biegle językami angielski i niemieckim.  


       Podstawą funkcjonowania naszego biura jest profesjonalne pośrednictwo w transakcjach kupna, sprzedaży, wynajmu czy zamiany nieruchomości. Pomagamy naszym klientom sprawnie i bezpiecznie przejść przez wszystkie fazy związane z obrotem nieruchomościami. Dzięki długiej obecności w branży znamy skuteczne techniki reklamowe i marketingowe, które umożliwiają szybkie dotarcie do potencjalnych klientów. Zdajemy sobie sprawę, że przy zakupie bądź sprzedaży nieruchomości najbardziej zależy Państwu, by cała transakcja odbyła się zgodnie z prawem. Kompleksowa obsługa prawna przy zakupie lub sprzedaży nieruchomości to nasz znak rozpoznawczy. Służymy również usługami doradczymi, jeżeli wahają się Państwo, co do wyboru konkretnej nieruchomości, prosimy o kontakt, postaramy się pomóc w podjęciu właściwej, przemyślanej decyzji. 

   

          Współpracujemy z firma, która zajmuje się zarządzaniem najmem. Proponujemy wynajęcie mieszkania za naszym pośrednictwem, a potem całą obsługę związaną z najmem, rachunkami, rozliczaniem mediów można zlecić www.gestorhome.pl


Praca

   Jeśli jesteś zainteresowany pracą w biurze nieruchomości jako agent lub broker nieruchomości, a wynagrodzenie prowizyjne jest dla Ciebie wyzwaniem, a nie przeszkodą, zapraszamy do wysyłania CV oraz odpowiedzi na trzy krótkie pytania:

1. Dlaczego chciałbyś pracować w biurze nieruchomości?

2. Jakim obszarem chciałbyś się zajmować?

3. Jak sądzisz, jakie cechy Twojej osobowości byłyby przydatne w tej pracy i dlaczego?

 

Opis stanowiska:
 pozyskiwanie ofert nieruchomości do sprzedaży i wynajmu
 opieka nad ofertami i ich reklama przy użyciu odpowiednich narzędzi
 prezentacja lokali


Wymagania:
 wykształcenie min. średnie (matura)
 dyspozycyjność
 bardzo dobra organizacja pracy
 umiejętność płynnej pracy w Ms Office i Internecie
 dynamika w działaniu


Mile widziane:
 doświadczenie w sprzedaży (najlepiej jako agent nieruchomości):
 prawo jazdy kat. B i własny samochód
 dobra znajomość topografii Warszawy
 doświadczenie w branży


Oferujemy:
 prawdopodobnie najwyższe wynagrodzenie prowizyjne na lokalnym rynku
 stanowisko pracy oraz telefon
 pełne szkolenie wraz z wprowadzeniem do pracy
 pracę w dynamicznym zespole realnie nastawionym na współpracę
 elastyczny czas pracy