Czekamy na Twój kontakt
22 412 17 14
kom: 508 135 165, 508 135 175

Praca

   Jeśli jesteś zainteresowany pracą w biurze nieruchomości jako agent lub broker nieruchomości, a wynagrodzenie prowizyjne jest dla Ciebie wyzwaniem, a nie przeszkodą, zapraszamy do wysyłania CV oraz odpowiedzi na trzy krótkie pytania:

1. Dlaczego chciałbyś pracować w biurze nieruchomości?

2. Jakim obszarem chciałbyś się zajmować?

3. Jak sądzisz, jakie cechy Twojej osobowości byłyby przydatne w tej pracy i dlaczego?

Opis stanowiska:
 pozyskiwanie ofert nieruchomości do sprzedaży i wynajmu
 opieka nad ofertami i ich reklama przy użyciu odpowiednich narzędzi
 prezentacja lokali

Wymagania:
 wykształcenie min. średnie (matura)
 dyspozycyjność
 bardzo dobra organizacja pracy
 umiejętność płynnej pracy w Ms Office i Internecie
 dynamika w działaniu

Mile widziane:
 doświadczenie w sprzedaży (najlepiej jako agent nieruchomości):
 prawo jazdy kat. B i własny samochód
 dobra znajomość topografii Warszawy
 doświadczenie w branży

Oferujemy:
 prawdopodobnie najwyższe wynagrodzenie prowizyjne na lokalnym rynku
 stanowisko pracy oraz telefon
 pełne szkolenie wraz z wprowadzeniem do pracy
 pracę w dynamicznym zespole realnie nastawionym na współpracę
 elastyczny czas pracy