Czekamy na Twój kontakt
22 412 17 14
kom: 508 135 165, 508 135 175

Sprzedaż nieruchomości

    Sprzedaż nieruchomości po atrakcyjnej cenie nie jest zadaniem prostym i wymaga doświadczenia oraz umiejętności negocjacyjnych. Warto w takich sytuacjach zaufać naszej firmie i pracującym dla nas specjalistom, znającym dokładnie rynek mieszkaniowy i reguły nim rządzące. 

    Sprzedaż nieruchomości, przy których pomagamy, odbywa się w kilku etapach. Przede wszystkim konieczne jest spotkanie w nieruchomości, która ma zmienić właściciela. Nasz pracownik sporządza w takich sytuacjach konieczną dokumentację, robi zdjęcia, a także spisuje wszelkie niezbędne informacje dotyczące wymiarów nieruchomości i jej parametrów. Tego typu pomiary przeprowadzamy na podstawie oficjalnych dokumentów, jak księgi wieczyste czy akty notarialne, dlatego przed każdym spotkaniem wystosowujemy do właścicieli prośbę o wcześniejsze przygotowanie takich materiałów. Po przeanalizowaniu dokumentacji, wspólnie z właścicielem ustalamy oczekiwaną cenę oraz prowizję, jaka będzie nam przysługiwać w przypadku udanej transakcji. Zawsze staramy się, by była ona korzystna zarówno dla nas, jak też dla Państwa. Kolejnym etapem sprzedaży jest przygotowanie oferty, która następnie zostaje umieszczona na największych internetowych portalach ogłoszeniowych działających w Polsce. Takich serwisów jest około dwudziestu, a taka liczba gwarantuje popularność oferty i możliwość zapoznania się z nią przez dużą liczbę potencjalnych klientów.  Klient na prośbę otrzymuje na swoją pocztę elektroniczną odnośnik do witryny z ogłoszeniem na naszej stronie. Oferta jest  stale aktualizowana, a nasi pracownicy dbają, by znajdowała się wysoko w wynikach internetowych wyszukiwarek, dzięki prawidłowemu pozycjonowaniu. Współpracujemy ze znakomitymi fachowcami specjalizującymi się we właściwym pozycjonowaniu konkretnych stron, jak też anonsów informacyjnych. Jeśli zamieszczona w internecie oferta zainteresuje klienta i zgłosi się on z zapytaniem dotyczącym kupna nieruchomości, wówczas staramy się doprowadzić do kontynuowania transakcji. Przesyłamy takiej osobie wszelkie niezbędne dokumenty, jak również informujemy Państwa o zaistniałej sytuacji. Doprowadzamy do negocjacji między stronami i pomagamy w ich sprawnym prowadzeniu. 

     Mamy stały kontakt z zaprzyjaźnioną kancelarią prawną, dlatego zapewniamy niezawodną obsługę prawną i wszelką pomoc niezbędną w tym zakresie. Nie opuszczamy stron, aż do momentu, w którym nowy właściciel zamieszka w sprzedanym mieszkaniu/domu, a więc otrzyma do niego klucze. Dysponujemy wzorami różnych umów, w tym wstępnych, które chętnie udostępniamy na życzenie zainteresowanych osób. Bardzo istotną sprawą jest przy tym kwestia płatności, gdyż dokonują jej Państwo jedynie wtedy, gdy transakcja zakończy się powodzeniem, a więc wówczas, gdyż klient, któremu zaprezentowaliśmy Państwa ofertę, zdecyduje się kupić oferowaną nieruchomość. Jeśli tak się nie stanie, to wszelkie koszty reklamy, promocji czy umieszczania ogłoszeń, pozostaną po naszej stronie. Współpraca z nami odbywa się zatem bez ponoszenia żadnego ryzyka, jak też konieczności kalkulowania strat. 

     Tym, co wyróżnia nasze biuro, jest też możliwość zawarcia tak zwanych umów na wyłączność z możliwością samodzielnej sprzedaży przez właściciela, a więc zawierających klauzulę zezwalającą na sprzedaż danego mieszkania również przez właściciela. Klasyczne umowy tego rodzaju nie pozwalają na takie praktyki, my jednak chcemy by oferta była szeroko dostępna i trafiała do dużej liczby potencjalnych klientów. Interesy naszych klientów zabezpieczamy też poprzez posiadanie obowiązkowego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, które chroni przed zdarzeniami losowymi.