Czekamy na Twój kontakt
22 412 17 14
kom: 508 135 165, 508 135 175

Wynajem nieruchomości

     Proces współpracy z naszym biurem nieruchomości zawsze przebiega według z góry przygotowanego schematu, jeżeli chodzi o wynajem lokalu mieszkalnego. 

     Na początku spotykamy się w mieszkaniu, które mam być przedmiotem przyszłego wynajmu, gdzie jeden z pracowników naszego biura skrupulatnie spisuje wszystkie najistotniejsze parametry lokalu, wykonuje szereg zdjęć, które posłużą później przy przygotowywaniu oferty. Nasz pośrednik przeprowadzi następnie szczegółowy wywiad z właścicielem nieruchomości odnośnie szczegółów propozycji. Pełnoprawny właściciel lokalu musi także przedstawić najważniejsze dokumenty (akt notarialny, numery ksiąg wieczystych, wysokość czynszu, rzuty) umożliwiające ustalenie ceny transakcyjnej i ofertowej. Gdy wszystkie warunki współpracy zostaną ustalone, wówczas Państwa oferta (dokładnie opisana i zaopatrzona w zdjęcia nieruchomości) zostanie zamieszczona na ponad dwudziestu portalach ogłoszeniowych i licznych serwisach partnerskich. W razie potrzeby klient otrzymuje wcześniej link do swojej oferty, by mógł ją zweryfikować i opatrzyć własnym komentarzem. Podejmując współpracę z naszym biurem nieruchomości, mają Państwo pewność, że zamówiona usługa zostanie przeprowadzona rzetelnie i profesjonalnie. 


     Nasze wysokie kompetencje potwierdzają państwowe licencje i uprawnienia pośredników w obrocie nieruchomościami. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby cała transakcja przebiegła szybko i pomyślnie dla każdej ze stron. Państwa bezpieczeństwo wzmacnia posiadane przez nas ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.